Skup Aut warszawa st-auta

tel: 500 435 666   info@st-auta.pl

Skup- jak to działa

W jaki sposób odbywa się skup samochodów

Często klienci korzystający po raz pierwszy z usług skupu aut używanych zadają nam pytania w jaki sposób działamy?, czy otrzymają gotówkę przy tranzakcji?

Pojawiają się także pytania o formę prawną skupu, istotnym jest sporządzenie umowy kupna samochodu, co jak wiadomo jest niezbędne chociażby w celu zgłoszenia firmie ubezpieczeniowej jak i konieczne do wyrejestrowania auta w wydziale komunikacji.

Z nami sprzedaż Swój samochód,załatwisz to prosto i szybko. Przeczytaj jak wygląda skup.

- Kontaktujesz się z nami wysyłając formularz lub telefonicznie. Jeśli wybrałeś kontakt telefoniczny od razu możemy porozmawiać na temat Twojego samochodu, jeśli poprzez formularz lub piszącdo nas, wtedy nasz pracownik skontaktuje się telefonicznie w celu uzyskania informacji koniecznych do ustalenia wartości orientacyjnej auta. Zawsze dbamy o to by jak najszybciej odpowiadać na każde zgłoszenie.

-Jeśli wstępne ustalenia sprzedaży odpowiadają stronom ustalamy termin i miejsce spotkania, dla Państwa wygody  dojedziemy bezpłatnie w umówione miejsce- oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby to Państwo dojechali do nas, jeśli macie takie życzenie.


- Dokonujemy oględzin w sposób szybki i dyskretny- połowa osiedla nie musi wiedzieć że sprzedajesz auto. Odpowiedź czy odkupimy samochód masz od ręki, nie musimy się zastanawiać, myśleć oraz nie umawiamy się na kolejne spotkanie. Przyjedzie handlowiec który obejrzy i porozmawia z Państwem na temat samochodu.


- Następny etap- zakup, jeśli oczywiście warunki odpowiadają nam i Państwu. Napizemy umowę kupna lub jeśli prowadzisz działalność wystawiasz nam fakturę. 


- Rozliczenie odbywa się przy podpisaniu umowy gotówką, jeśli macie Państwo życzenie może to być przelew lub wpłata do banku- Ty decydujesz w jakiej fomie mamy się rozliczyć.


-Wypowiadamy polisę OC, dzięki czemu otrzymają Państwo niewykorzystaną część składki ubezpieczeniowej. 


- Jesteśmy otwarci, niektóre transakcje wymagają dodatkowych ustaleń, zawsze stawiamy na zadowolenie klienta.


skup aut amerykańskich wwarszawie