Skup Aut warszawa st-auta

tel: 500 435 666   info@st-auta.pl

opinie

Opinie

 Nasi klienci często przesyłają nam swoje opinnie na naszego skupu aut, prezentujemy niektóre z nich, jednocześnie prosimy o przesyłanie własnych zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych, najciekawsze będziemy prezentować na tej stronie, negatywne także. Zapraszamy również do przesyłania swoich sugesti oraz pomysłów związanych ze stroną i branżą.


  Sprzedałem auto w miarę szybko, chociaż na czasie mi nie zależało. Przyjechał do mnie handlowiec, porozmawialiśmy, pooglądaliśmy, potargowaliśmy i udało się nam znaleźć wspólny język. Wypiliśmy kawę, napisaliśmy umowę, dostałem gotówkę i oddałem samochód. Miło, szybko.


                                                                                                                      Pozdrawiam

                                                                                                                      Darek z Legionowa

   Chociaż nie byłam pewna czy to dobry pomysł korzystać z firm oferujących skup aut, to jednak przekonałam się że to dobry pomysł. Moje auto wspaniałej marki Renault Laguna oczywiście z silnikem diesla uległo uszkodzeniu, wycena naprawy w serwisie przekroczała wartość samochodu, zaczełam dzwonić po różnych skupach ale tylko ten chciał rozmawiać, wszystkie skupy albo nie były zainteresowane albo proponowały mi 500zł. Pan który przyjechał po auto nie narzekał i dość dobrze zapłacił. A tak swoją drogą jak nie ma się kłopotu to wystarczy kupić francuski samochód w dieslu...


                                                                                                                             Pozdrawiam

                                                                                                                             Kasia Warszawa


     Nie dogadaliśmy się apropo ceny, zaproponowana przez skup była zbyt niska, jednak spotkanie w miłej atmosferze, punktualnie, fachowe podejście do stanu auta, bez cwaniactwa.


                                                                                                                            Pozdr.  Łukasz


   Sprzedałem auto w tym skupie, zapomiałem wziąść wypowiedzenia umowy OC, uzgodniliśmy przy tranzakcji że wycofam niewykorystaną składkę. Zadzwoniłem, nie było najmiejszego problemu, wypowiedzenie dostałem pocztą, kwota kilkaset złotych której bym nie dostał, a dostałby skup.


                                                                                                                             Pozdrawiam Grzesiek