Skup Aut warszawa st-auta

tel: 500 435 666   info@st-auta.pl

skup aut używanych

Skup Aut Używanych - Skup Samochodów

Skup Aut Używanych prowadzimy w sposób szybki i konkretny, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej gdzie dokładnie dowiesz się wszystkiego o naszej firmie i sposobie działalności. Zajmujemy się samochodami używanymi od mniej więcej piętnastu lat, daje to nam niewąpliwą pozycję lidera w tej trudnej branży. Sam fakt utrzymania się na rynku prez tak długi czas przecież o czymś świadczy, przede wszystkim o solidnych fundamentach budowanych przez lata, nieustaną dbałość o jakość usług oraz fachową obsługę każdego klienta który posiada auto używane i chce skorzystać z naszych usług. Nasza firma ponadto gwarantuje skup aut używanych w bardzo dobrych cenach, każdy samochód przeznaczony do skupu jest rzetelnie wyceniany przez naszych rzeczoznawców, fachowców od używanych aut którzy bardzo trafnie szacują realne wartości każdego pojazdu.

- skup aut używanych osobowych i dostawczych                              ZAPRASZAMY NA STRONĘ GŁÓWNĄ

-nie starszych niż 15 lat

-powypadkowych

-uszkodzonych

Nasz skup aut używanych działa głównie w mieście Warszawa jak i okolicznych miejscowości, jednak teren całego Mazowsza jest naszą codzienną pracą, W Warszawie możemy dokonać skupu bardzo szybko, również w okolicach. W przypadku innych miejscowości na terenie kraju nie gwarantujemy że to będzie tego samego dnia co zgłoszenie.Skup Samochodów Używanych

 To co wyróżnia nasz skup samochodów używanych to niewątpliwie jakość obsługi klienta oraz rzetelne i realne kwoty jakie płacimy za każdy samochód używany niezależnie czy znajduje się w Warszawie czy też na terenie Mazowsza, możemy dojechać praktycznie wszędzie po każde auto, ale z uwagi na fakt iż głównym obszarem działalności jest Warszawa i okolice, to właśnie tutaj dokonasz sprzedaży jeszcze tego samego dznia co zgłoszenie.


Auta używane powypadkowe zabieramy bezpłatnie własnym transportem.